leader

«ДРУГА МОЛОДІСТЬ»

   Під такою назвою створено об’єднання ветеранського активу району. Його мета – ширше залучення людей похилого віку до громадської діяльності, проведення ціка­вих зустрічей, ширшого спілкування, орга­нізація змістовного дозвілля.

   Напередодні Нового року учасниками об’єднання були голови ветеранського   активу району, організатори роботи з людьми поважного віку в селах району, люди, які мають активну і життєву позицію, наділені організаторськими здібностями і різноманітними талантами.  Ве­теранських лідерів віта­ли голова районної ради Григорій Зінченко та заступник голови районної ради Анатолій Нужний. Вони вручили грамоту обласної ради кращому волонтеру Віра Дмитренко. Подяки від райдержадміністрації та районної ради за сприяння у вирішенні соціального  захисту ветеранів отримали Володимир Колісник (с. Крутьки) та Віталій Момот, голова се­лищної ветеранської організації.

   Учасники народного самодіяльного ансамблю «Перевесло» районного будинку культури подарували присутнім музичні вітання. Головний ре­дактор газети «Світлий шлях» Людмила Ляпкало подякувала головам ветеранських організацій за співпрацю та вручила най­активнішим дописувачам газети оригі­нальні календарі.

   Ведуча зустрічі – заступник голови районної ветеранської організації Тетяна Дятченко вшанувала кожного активіста, розповіла про цікаві епізоди з їхнього життя. До свята долучилися всі учасники зібрання. Цікавими були їх представлення, розповіді про хобі, епізоди з ветеран­ського життя, частівки і гуморески на­ших земляків. Активними були всі в ході проведення різноманітних конкурсів. Учасники об’єднання поспілкувалися, обмінялися досвідом проведення різних заходів з ветеранами та отримали заряд енергії на Новий 2016 рік.

Голова районної ветеранської організації
Раїса Омелечко