leader

Футбольні новини

   12 листопада на центральному стадіоні смт Чорнобай відбувся Кубок закриття футбольного сезону 2016 року. На початку змагань з вітальним словом до учасників змагань звернулася заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик.

   Під час урочистого відкриття були відзначені кращі команди та гравці за підсумками чемпіонату району з футболу сезону 2016 року, а саме:  нагороджено дипломом, медалями, грамотами ІІІ ступеня команду с. Хрестителево (капітан Станіслав Баранник),  дипломом, медалями, грамотами ІІ ступеня команду с. Богодухівку  (капітан Микола Лахтіонов) та переможця Чемпіонату району команду с. Іркліїв (капітан Сергій Стіпаненко) – дипломом, медалями, грамотами І ступеня та кубком.

   Також було відзначено кращих гравців по своїх номінаціях: кращий воротар Роман Кулик (Великі Канівці), кращі бомбардири чемпіонату району Валерій Гайша (Іркліїв), Сергій Керей (Богодухівка), Вадим Степаненко (Великі Канівці). Кращим гравцем чемпіонату району визнано Олександра Клименка (Богодухівка), а кращим арбітром – Юрія Музику.

   Головний приз турніру з футболу на кубок закриття сезону виборювали 6 команд, які були розділені на дві групи. Після запеклих групових поєдинків в матчі за бронзову нагороду команда з с. Іркліїв перемогла команду с. Вереміївки з рахунком 1-0. У фінальному поєдинку кубок здобула команда с. Богодухівка, яка переграли з рахунком 1:0 футболістів з с. Хрестителеве.

   Переможцям турніру вручено кубок, медалі та диплом І ступеня, призерам – дипломи відповідних рівнів.

 

   13 листопада в спортивному комплексі стартував кубок району з міні-футболу сезону 2016 року. За підсумками ігрового дня в зональних змагань до фіналу вийшли наступні команди: Веселого Хутора, Лукашівки, «Сімекс» (с. Лящівка) та Ірклієва.

 

   20 листопада в районному спорткомплексі продовжать боротьбу за Кубок Чорнобаївського району з міні-футболу сезону 2016 року ще 13 команд, які розподілені по 2 зонах. Початок турнірів о 9:00 год. Запрошуємо любителів спорту до перегляду матчів.

 

За інформацією сектору у справах сім’ї, 

молоді та спорту райдержадміністрації