leader

Готовність до надзвичайних ситуацій перевірено

   15 грудня в районній державній адміністрації за участі заступника голови районної державної адміністрації Валентини Стилик відбулося засідання мобільно-оперативної групи району. Майор служби цивільного захисту Іван  Шаповал перевірив акти готовності служб, які входять до мобільно-оперативної групи, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

   Також було проведено огляд матеріально-технічної бази районного відділення поліції, Лівобережної станції швидкої медичної допомоги, РЕМ, УЕГГ, районної пожежно-рятувальної частини та станційно-лінійної дільниці №4 ПАТ «Укртелеком».

   На місцях здійснено перевірку матеріально-технічної бази Чорнобаївського райавтодору, в ЦРЛ – резервного живлення, в районній пожежно-рятувальній частині – пункту обігріву.

   По закінченню огляду Валентина Стилик вручила працівникам районної пожежно-рятувальної частини чотири захисні шоломи європейського зразка.

   Підводячи підсумки Іван Шаповал зауважив, що при перевірці значних недоліків не виявлено, та все ж є над чим працювати і що вдосконалювати на випадок надзвичайних ситуацій.

 

За інформацією відділу надзвичайних
ситуацій райдержадміністрації