leader

«Грайлива веселка»

Стіни районного Будинку культури вже давно звикли до бурхливого творчого життя, що в них вирує. Але, нещодавно, на головній сцені Чорнобаївщини була особлива атмосфера свята, творчості та запальної невичерпної дитячої та юнацької енергії. Адже тут зібралися талановиті учні з усіх загальноосвітніх навчальних закладів району, щоб запалити серця глядачів та вразити високоповажне журі на  фінальному етапі огляду-конкурсу учнівської художньої творчості «Грайлива веселка».

Учні демонстрували свою творчість у вокалі, хореографії, художньому читанні, виконанні інструментальних творів, довели свою майстерність та високий професіоналізм творчих керівників, які розвивають дітям талант та розкривають здібності підростаючого покоління.

Завідувач лабораторії художньо-естетичного виховання Обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Сергій Гловацький, який очолював журі конкурсу, висловив щирий захват від дивовижного концертного дійства, зокрема, зазначивши:

- Бачити на сцені обдарованих дітей, які творять мистецтво – це велике щастя, приємне диво. Я хочу щиро подякувати батькам за виховання талантів, колегам, художнім керівникам, які вкладають у вихованців всю свою душу; відділу освіти, який в Чорнобаївському районі знаходиться на дуже високому рівні. Я переконаний, що після сьогоднішнього виступу діти будуть коїти тільки хороше і прекрасне. Хай доля їм посміхається!

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики,

зв’язків із громадськістю, у справах преси та інформації

                                             апарату Чорнобаївської райдержадміністрації