leader

Літній Кубок чемпіонів КВН -2016

  24 серпня вже традиційно в День Незалежності відбувся Кубок чемпіонів КВН, в якому взяли участь команди, які у свій час ставали чемпіонами Чорнобаївського району серед шкільних команд КВН, починаючи з сезону 2008/2009 рр., які вже стали дорослими. Цього року за кубок змагалися: перший чемпіон району – «Дорослі діти – 2009», чемпіон сезону 2010/2011 – «Дорослі діти -2011», новоспечений чемпіон 2016 року – «Пінгвіни в шоколаді» та «Шкільна збірна району».

   

    Команди грали 4 конкурси – «Фрістайл», «Розминку з глядачами», «Імпровізаційний батл» та «Stand Up» (монолог не тему: «За що я люблю Чорнобай»). Гра була багата на текстові жарти, пісні, веселі мініатюри на актуальні та близькі для чорнобаївців теми.

    Також приємним сюрпризом для команд учасників гри та глядачів були подарунки та призи від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чорнобаївської РДА і, звісно ж, вручення Кубку чемпіонів, переможцю гри, яким стали «Дорослі діти-2011». Дипломи за перемогу у конкурсах розподілилися наступним чином: кращий «фрістайл» – «Пінгвіни в шоколаді», краща «розминка» – «Шкільна збірна району», кращий «імпровізаційний батл» – «Дорослі діти – 2011», кращий «Stand Up» – «Дорослі діти – 2009».

   

      Кращим актором гри став Юрій Недяк, а кращою акторкою – Анна Вовк, які отримали в подарунок чудові корисні книги. Після розіграшу Кубку чемпіонів КВН на всіх чорнобаївців чекав виступ чудового самобутнього рок-гурту з міста Черкаси «Ефект Бабочки», лідером якого є заслужений артист України, актор Черкаського обласного драматичного театру Сергій Бобров. Вони виконали, як власні авторські пісні, так і всім відомі хіти, які слухала і під які з радістю танцювала чорнобаївська молодь.

    Перед початком гри КВН відбулася виставка «Воїни. Історія українського війська», матеріали до якої люб’язно були надані Українським інститутом національної пам’яті (УІНП). Ряд книг з історії України, а саме «Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності», «Щоб не забули. Пам’ять про тоталітаризм в Європі”, «Спротив геноциду», «Україна у Другій світовій війні» передав Український інститут національної пам’яті Чорнобаївській районній молодіжній громадській організації «Гніздечко», які будуть передані в бібліотеки та школи району, а також у районний краєзнавчий музей.

 

 За інформацією  ЧРМГО «Гніздечко»