leader

МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ СТАРТУВАВ

На Чорнобаївщині місячник благоустрою розпочався не лише комплексом робіт з приведення у належний санітарний стан населених пунктів, прибирання закріплених територій, з ліквідації стихійних сміттєзвалищ. На найбільш проблемних ділянках автодоріг триває тимчасовий аварійний ремонт відсівом вапняного каменю. Його проводять працівники дочірнього підприємства «Черкасиоблавтодору», філії «Чорнобаївський райавтодор». Голова Чорнобаївської райдержадміністрації Юрій Клименко тримає на контролі комплекс ремонтних робіт, особисто перевірив їх якість на ділянці від Мар’янівки до кордону з Полтавською областю.

Кошти на придбання відсіву вапняного каменю, якого вже завезено понад 300 тонн, виділили сільгосппідприємства «Канівці», «Світанок», «Богодухівське», «Кліщинське», «Лан», ім. Чкалова, ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб».

Завдяки спільним зусиллям районної влади та керівників місцевих підприємств вдається дещо покращити стан дорожнього покриття, яке, безумовно, потребує значно більших капіталовкладень для проведення якісного ремонту.

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики,

зв’язків із громадськістю, у справах преси та інформації

                                             апарату Чорнобаївської райдержадміністрації