leader

На Чорнобаївщині нагородили спортсменів та вручили військовослужбовцям нагрудний знак „Учасник АТО”

   11 листопада голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, голова районної ради Григорій Зінченко та військовий комісар Чорнобаївського районного військового комісаріату, полковник Микола Радченко в урочистій обстановці вручили 20 військовослужбовцям нагрудний знак „Учасник АТО”.

   Приємним моментом стало нагородження грамотами команди футбольного клубу «Колос», яка посіла перше місце турнірної таблиці Першості Черкаської області з футболу 2016 року в першій лізі.

   Команда ветеранів ФК «Колос», яка посіла друге місце чемпіонату області з футболу серед команд ветеранів 2016 року була нагороджена грамотами та отримала матеріальне заохочення від голови асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петра Душейка.

   Також спортсмени отримали подарунки від заступника голови районної ради Анатолія Нужного, народного депутата Верховної Ради України Володимира Зубика та депутата обласної ради Романа Буданцева. В свою чергу меценати отримали подяки від команди «Колос» та голови федерації футболу району Юрія Батуріна.

   Сергій Джоболда звернувся до нагороджених та присутніх в залі учасників АТО, виразив вдячність за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності держави. Також з вітальним словом звернувся до нагороджених команд,  подякував їм за значний внесок у розвиток спорту Чорнобаївщини, а меценатам за підтримку команд.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації