leader

На колегії райдержадміністрації говорили про виплати заробітної плати, готовність до опалювального сезону та соціальне забезпечення воїнів АТО

   28 вересня  2016 року голова районної  державної адміністрації  Сергій Джоболда провів засідання колегії Чорнобаївської райдержадміністрації.

   На розгляд колегії райдержадміністрації винесено 4 питання.

   Про стан виплати заробітної плати та її рівень на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності доповів начальник    управління   з питань    праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Юрковський. У своєму виступі він зазначив, що впродовж останніх років в районі спостерігається позитивна динаміка зростання заробітної плати.

   Так, за оперативними даними за січень – липень 2016 року заробітна плата одного штатного працівника складає 3231 грн., що більше на 24,1 відсотки проти відповідного періоду минулого року (2602 грн.).

   Зростання заробітної плати, проти відповідного періоду минулого року, відбулося в більшості галузей господарської діяльності. Та все ж залишається нижчим середньо обласного показника.

   На засіданнях районної міжвідомчої комісії з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плани заслухано 21 керівника установ та організацій  в яких рівень заробітної плати менше мінімального та є ризики недоплати податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати.

   В результаті проведеної роботи додаткові надходження ПДФО становлять 117,6 тис грн.

   - Тут є над чим працювати як структурним підрозділам райдержадміністрації так і сільським головам спільно з керівниками підприємств. – звернувся до присутніх Сергій Джоболда. – Потрібно, щоб роботодавець відчував не лише адміністративний тиск, а й плече партнера по спільній справі.

   Як бачимо співпраця дає свої результати. В цьому напрямку необхідно працювати ще наполегливіше.

   Про стан підготовки до сталого функціонування об’єктів  житлово-комунального господарства та соціальної сфери в опалювальному сезоні 2016-2017 років розповіли  завідувач сектору  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Іван Пономаренко та директор  Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж Євгеній Самченко, які зазначили, що при підготовці об’єктів одним із основних завдань було  заміщення природного газу альтернативними видами палива.

   Так в закладах освіти переведено 3 газових котельні на твердопаливні, в закладах охорони здоров’я 1 газовий котел замінено на електричний.

   Розроблено проектно – кошторисну документацію для переведення газової котельні  Іркліївської   районної лікарні на тверде паливо.

   З метою зменшення споживання газу та недопущення зростання заборгованості за нього в опалювальному періоді 2016-2017 років, розпочато реконструкцію котельні по вул. Гагаріна, 58а, а саме встановлення котла, який буде працювати на пілетах.

   В рамках проведення заходів по підвищенню енергоефективності в ході підготовки до опалювального сезону в закладах соціальної сфери району було замінено близько 250 вікон та 20 дверей. Роботи продовжуються. Загалом   на забезпечення стабільної роботи  житлово-комунального господарства та соціальної сфери району  в осінньо- зимовий період   використано понад 8 млн грн..

   Також важливою проблемою залишається погашення заборгованості за спожиті енергоносії Чорнобаївським КПТМ та отримання лімітів газу на опалювальний період.

   Розглянули питання виконання районної комплесної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників АТО на 2015-2019 роки

   Сьогодні в районі проживає 419 учасників антитерористичної операції, з них мають статус учасника бойових дій – 275 осіб, інваліда війни – 5 осіб. Протягом 2014 – 2016 років одноразову допомогу на лікування та реабілітацію після знаходження в зоні АТО отримали 16 осіб на суму 48,5 тис. грн. Протягом 2014 – 2016 року – 9 учасників АТО забезпечено за державні кошти санаторно – курортним лікуванням  ( по мірі надходжень путівок) 3 особи забезпечено такими путівками за рахунок коштів місцевого бюджету.

   - Можливо не завжди в повній мірі вдається вирішити всі проблеми, з якими звертаються учасники АТО та члени їх сімей,  але органи влади повинні робити все можливе, щоб не залишилася поза увагою жодна людина, яка потребує сторонньої допомоги не тільки фінансової, матеріально – побутової, медичної, а інколи  просто доброго слова. – звернувся голова райдержадміністрації Сергій Джоболда. -  Особливу увагу прошу звернути на  соціальну та професійну адаптацію учасників АТО.

   Також на колегії розглянули питання про стан виконавської дисципліни     щодо  виконання актів законодавства, доручень Президента України,   урядових та власних рішень у відділах та структурних підрозділах  райдержадміністрації,  територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади в районі, виконкомах селищної та сільських рад, про що доповіла  начальник відділу документообігу та контрою райдержадміністрації Оксана Дудка.

   У засіданні колегії взяли участь начальники відділів апарату, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів  міністерств і відомств в районі, селищний та сільські голови,    представники засобів  масової інформації району.

   По закінченні колегії було оголошено про прийняті рішення, надані доручення та встановлено терміни їх виконання.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації