leader

Обговорено питання ремонту дороги державного значення Чорнобай-Хреститилево-Оржиця-Лубни

       16 березня з робочим візитом на Чорнобаївщину завітав заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв. Разом із заступником голови районної ради Анатолієм Нужним, головою райдержадміністрації Сергієм Джоболдою, директором ДП «Черкаський облавтодор» Олександром Северином, в.о. начальника служби автомобільних доріг Черкаської області Владиславом Демиденком оглянули стан дороги державного значення Чорнобай-Хреститилево-Оржиця-Лубни.

      Сільський голова Інна Бурган, депутати районної ради Лідія Русакова, Олександр Євмина та жителі громади занепокоєні станом дороги, яка проходить через їхнє село, а також тим фактом, що великогабаритний транспорт спричиняє руйнування дорожнього покриття.

      Костянтин Омаргалієв пообіцяв присутнім взяти на контроль це питання та придбати комплекс для зважування великогабаритного транспорту, який буде встановлено на Золотоніському кільці.

    Виконуючий обов’язки  начальника служби автомобільних доріг Черкаської області Владислав Демиденко пообіцяв, що ремонтні роботи на даному напрямку автошляху розпочнуться найближчим часом.