leader

Обговорено питання залучення державної служби охорони на Чорнобаївщину

     

       24 лютого за ініціативою районної ради в приміщенні Чорнобаївського відділення поліції відбулася нарада за участю заступника голови районної ради Анатолія Нужного, начальника Управління поліції охорони в Черкаській області, полковника Василя Курятника, начальника відділення поліції Богдана Олійника, особового складу поліції, депутатів обласної та районної рад, представників громадськості.

     В ході наради було обговорено питання залучення державної служби охорони на Чорнобаївщину для забезпечення охорони громадського порядку від протиправних посягань на життя та здоровя громадян, їхнє особисте майно, майно установ, підприємств і організацій державної й інших форм власності.

  Начальник Чорнобаївського відділення поліції Богдан Олійник звернувся до заступника голови районної ради Анатолія Нужного з проханням розглянути на сесії районної ради питання про виділення коштів для ремонту приміщення відділення поліції. В свою чергу Василь Курятник начальник Управління поліції охорони в Черкаській області зауважив про виділення коштів для укладання договору із УПО Черкаської області на забезпечення публічної безпеки та порядку в смт Чорнобай та приближених населених пунктах.