leader

Переможці конкурсу «Черкаська якість»

   Цього року обласна конкурсна комісія конкурсу «Черкаська якість», оцінивши представлену виробниками продукцію та послуги, визначила 9 переможців конкурс, серед яких Приватне підприємство „Імперіал плюс” смт Чорнобай.

   ПП «Імперіал плюс» почало свою діяльність в 2000 році. Стратегія підприємства полягає у розробленні та освоєні виробництва нових видів продукції, які базуються на нових, оригінальних рецептурах і власних технологіях. Багаторічний досвід фахівців підприємства залишається вірним непорушному принципу – виробництво якісної продукції з традиційними і улюбленими смаками.

   На підприємстві діє сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2007.

Інформація про продукцію, що брала участь у конкурсі

Молоко незбиране згущене варене натуральне з ароматом горіха

   Продукт виготовляється з фермерського молока методом випарювання вологи, що зберігає усі корисні речовини та чудовий природний смак. Для його виробництва використовується вітчизняна сировина.

   Продукція фасується в герметично закупорені скляні банки. Консервація цукром дозволяє зберігати згущене молоко тривалий час, і що не менш важливо, зберігається харчова і біологічна цінність продукту.