leader

Перевірили готовність районної мобільної групи реагування

   9 грудня в смт Чорнобай проводилась перевірка стану готовності районної мобільної групи реагування. Об’єктом перевірки було обрано будівлю Чорнобаївської райдержадміністрації та районної ради.

   До ліквідації умовної надзвичайної ситуації долучилися спеціалізовані служби цивільного захисту району: Чорнобаївське відділення Золотоніського відділу ГУНП України в Черкаській області, Чорнобаївський РС ДСНС України в Черкаській області, Чорнобаївський РЕМ, Чорнобаївське управління по експлуатації газового господарства, Лівобережна швидка медична допомога філії КУ «Обласного центру  екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

   Заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик спільно з представником Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Василем Науменком перевірили практичну готовність сил та засобів техніки всіх екстрених служб.

   За підсумками перевірки було надано оцінку готовності спеціалізованих служб цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації у зимових умовах.