leader

Представники посольств країн в Україні завітали до Черкащини

   30 версеня На Черкащину завітали посли з Болгарії та Молдови. Зокрема Пан Красімір Мінчев – Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні та Пан Руслан Болбочан – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова. У складі делегації також голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко. Робочу поїздку шановані гості розпочали з відвідування Канівщини. Тут вклонилися Тарасу Шевченку, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника, побували в музеї. Продовжили поїздку посли з  ознайомлення культурних і освітніх закладів міста Черкас.

   - До вашого регіону ми прибули для того, аби в подальшому представити своїм економічним відділам в посольствах карту бачення Черкащини, як потенційного міжнародного партнера, – зауважив Пан Красімір Мінчев, – насамперед у напрямку реалізації інвестиційних проектів. Маємо цікаві ідеї, які є реальними для втілення в життя.

   1 жовтня зустріли шановних послів на Чорнобаївщині! Гості відвідали заклади соціальної сфери: районну лікарню, де показали, проведені сучасні ремонти та закуплені новітні обладнання для надання більш якісної допомоги нашим жителям, також гостям презентували ремонт школи мистецтв. Тепло зустріли гостей колектив школи, заспівали українські пісні, гості були приємно вражені. Колектив запросив написати свої побажання у книзі поважних гостей. Вельмишановні гості подарували закладу килим ручної роботи із зображенням батька української поезії Тараса Шевченка.

   Закінчився візит знайомством з роботою Державного підприємства «Іркліївського розплідника рослиноїдних риб» в с. Іркліїв.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату  райдержадміністрації