leader

Про стан роботи з детінізації виплати заробітної плати та стан організації і якості надання медичних послуг населенню говорили на апаратній нараді

   12 грудня голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів апаратну нараду за участю голови районної ради Григорія Зінченка, заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик, заступника голови районної ради Анатолія Нужного, керівників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ району,  на якій розглянули 3 питання:

1. Про стан роботи з детінізації виплати заробітної плати та легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

2.  Про підсумки проведення в районі Міжнародного дня інвалідів.

3. Про стан організації та якості надання медичних послуг населенню центральною районною лікарнею та комунальним закладом Чорнобаївської районної ради “Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

   По першому питанню доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Таранушенко, який зазначив:  – Робочою групою з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати протягом січня-листопада 2016 року проведено 6 рейдів-обстеження, якими обстежено 50 суб’єктів господарювання та виявлено, що 2 підприємці працюють без реєстрації та 75 (т.ч. 53 особи сезонні працівники) наймані особи без оформлення трудових відносин. Протягом 2016 року проведено 8 засідань комісії, на яких розглядалися питання детінізації виплати заробітної плати в районі, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці.

   Станом на 01.01.2016 р. по даних Управління Пенсійного фонду України у Чорнобаївському районі Черкаської області кількість застрахованих осіб в районі, яким страхувальники виплачують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімуму   становила 863 особи.   Станом на 01.10.2016 зазначена кількість зменшилася на 680 осіб і становить 183 особи.

   По другому питанню виступив начальник управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Юрковський. – На проведення численних заходів, які пройшли з нагоди Міжнародною інвалідів у районному центрі райдержадміністрацією було виділено 9000 грн.

    Так, в приміщенні районного кінотеатру відбувся фестиваль “Повір у себе” для дітей – інвалідів до 18 років, в якому прийняло участь 48 дітей нашого району.

   Проведена спартакіада з трьох видів спорту: шашки, армреслінг та дартс за участю представників територіальних громад та Жовтневого будинку-інтернату.

   Відбулися засідання клубу творчо обдарованих жінок “Розрада” та клубу молодих інвалідів “Надія”.

   В Чехівськом та Жовтневому будинках-інтернатах, в яких проживає 348 інвалідів, відділенні денного догляду за дітьми-інвадідами, яке відвідує 28 осіб з нагоди міжнародного дня інваліда відбулися святкові заходи.

   Цього дня  господарствами, підприємствами, організаціями 84 особам надано грошову допомогу, ще 409 осіб отримали продуктові набори, до складу яких входили: борошно, крупи, олія, молочні вироби. В деяких громадах району проведено зустрічі, засідання різних клубів.

   В порядку контролю про стан організації та якості надання медичних послуг населенню центральною районною лікарнею та комунальним закладом Чорнобаївської районної ради “Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги доповіли головний  лікар Чорнобаївської центральної районної лікарні Тетяна Козлова та головний лікар комунального закладуиЧорнобаївської районної ради «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги Любов Тарасенко.

   – Медикаментозне забезпечення пільгових категорій проводиться згідно виділення коштів. У 2016 році підлягало профілактичним оглядам працівників сільського господарства 2 221 особа, оглянуто 2 205 осіб. Працівників підприємств всього 2 282 особи, які оглянуті 100 %.

   У відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії знаходиться апарат штучної вентиляції легень, який може використовуватися для реанімації новонароджених, другий ідентичний апарат знаходиться в операційній ЦРЛ, – зазначила Тетяна Козлова.

   Згідно даного питання інформувала присутніх Любов Тарасенко: – На даний час в центрі ПМСД працюють всього 24 лікарі.

   В цьому році, завдяки субвенції сільських рад і коштам районного бюджету, заклади мали можливість поповнити свою матеріально-технічну базу.

   Захворюваність на онкологію в районі залишається високою, проте протягом року проводилась робота по ранньому виявленню онкологічних захворюваннях, зроблені подвірні обходи населення, по закладах є санітарні бюлетні та постійно проводиться санітарно-просвітницька робота.

   У кожного лікаря сформована «Д» група осіб, які підлягають щорічним медичним оглядам з необхідним обстеженням і лікуванням згідно протоколів.

   Також було розглянуто ряд організаційних питань:  про стан  виконання бюджетів у грудні 2016 року та заходи щодо посилення фінансово-бюджетної   дисципліни; про стан епідемічної ситуації з захворюванням населення району на грип; про стан  функціонування   загальноосвітніх  закладів району; про стан епізоотичної ситуації в  районі; про стан розчистки  та посипання доріг в районі.

   По закінченню наради Сергій Джоболда зауважив, що необхідно робити упереджувальні заходи з підняттям заробітної плати, щоб не допустити зменшення робочих місць та дав доручення розробити програму підтримки молодих спеціалістів-медиків для забезпечення медичних закладів професійними кадрами.

   По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації