leader

Проведено перевірку закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування

   7 грудня робочою групою райдержадміністрації з проведення перевірок закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування щодо дотримання санітарного, трудового та податкового законодавства проведено перевірку 10 закладів торгівлі у селищі Чорнобай.

   В закладах «Кармен» Муньки О.М., «Бістро» Астафєвої Т.А., «Світлана» Лахтіонова М.І., «Піщанські ковбаси» СТОВ «Маяк» забезпечено зберігання продуктів відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено. Приміщення закладів та прилеглі території в належному санітарному стані.

   Магазини «Наша ряба» Шакун С.В., «Лілея» госпрозрахункового кооппідприємства потребують впорядкування підсобних приміщень.

   В кіосці (на зупинці) Демченка В.С. потрібно впорядкувати зберігання продукції та забезпечувати приготування страв в асортименті у відповідності з типом закладу і набором приміщень.

   Особлива увага була приділена закладам громадського харчування, серед яких не було рівних ресторану «Лебідь» госпрозрахункового кооппідприємства, директор Моторний Ю.В.. В закладі забезпечується приготування страв в асортименті у відповідності з типом закладу і набором приміщень, дотримано технологічні процеси приготування готових страв, зберігання продукції та всі санітарні вимоги.

   В кафе «Едем» Гурієнко Ю.В. та кафе «Привокзальне» Якименко С.Г.  не в повному обсязі пройдені медичні огляди, технологічне обладнання не марковане, обробка кухонного та столового посуду проводиться не у відповідності до діючих інструкцій, порушені правила товарного сусідства в морозильних камерах.

   За результатами перевірки складено акти та надано рекомендації для усунення недоліків.

 

За інформацією відділу економіки

райдержадміністрації