leader

Проведено ряд перевірок закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування щодо дотримання санітарного, трудового та податкового законодавства

   9 листопада робочою групою райдержадміністрації з проведення перевірок закладів харчування та роздрібної торгівлі продуктами харчування проведено перевірку 8 закладів торгівлі, громадського харчування у селах Скородистик та Іркліїв.

          В магазинах «Вєра» с. Скородистик Є. Чепиноги, «Все до столу» с. Іркліїв Л. Івченко, «Веста» с. Іркліїв  О. Шила та маркеті «Квіточка» с.Іркліїв А. Гладкого забезпечено зберігання продуктів відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено. Приміщення закладів та прилеглі території в належному санітарному стані. Заклади потребують забезпечення дезінфікуючими засобами та впорядкування зберігання особистого одягу та спецодягу продавців.

        В кіоску «Хуторок» с. Скородистик М. Кобзара слід звернути увагу на проходження профмедогляду продавця, забезпечення закладу дезінфікуючим засобом, впорядкування зберігання особистого одягу та спецодягу продавця, забезпечення наявності супровідних документів на продукти.

       Кіоск хлібобулочних виробів, який орендує Іркліївський хлібокомбінат в ПП Г. Курятник, потребує поточного ремонту, територія впорядкуванню. Продавець не оформлений відповідно до трудового законодавства, медична книжка відсутня. Кіоск потребує забезпечення дезінфікуючим засобом, прибиральним інвентарем, відсутній рукомийник для продавця.

     Під час рейду в магазині «Вишня» В. Шила, виявлено багато продуктів з простроченими термінами реалізації (термін реалізації морозива закінчився в лютому 2016 року), продукції, яка не має товарного вигляду, супровідні документи на продукти, санітарні книжки та дезінфікуючий  засіб відсутні.

     Особлива увага приділялась закладам громадського харчування. В барі Л.Івченко рекомендовано забезпечити правила дотримання зберігання сировини, поточності технологічних процесів у відповідності до санітарних норм.

     В магазині «Гаряча випічка» Ю. Кальницького слід звернуто увагу на реалізацію власних кондитерських виробів без дати виготовлення та термінів реалізації, впорядкування зберігання хлібобулочних та кондитерських виробів. Технологічне обладнання  хлібобулочного цеху потребує  маркування та використання за призначенням.

     За результатами перевірки складено акти та надано рекомендації для усунення недоліків.

 

За інформацією відділу економіки

райдержадміністрації