leader

Проведено збори громадян у Веселому Хуторі

 

     

     2 березня в селі Веселий Хутір відбулися загальні збори громадян, в яких взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Нужний, голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, керівник секретаріату районної ради Лариса Дражнікова, депутат районної ради Дмитро Радько, директор ПСП «Веселий Хутір» Леонід Трущенко, директор ФГ «Веселохутірське» Дмитро Василевський, депутати сільської ради та жителі громади.

      На зборах сільський голова Світлана Наконечна прозвітувала про роботу виконавчого комітету сільської ради за 2016 рік та розповіла про плани на 2017 рік. Було розглянуто ряд проблемних питань, основними з яких є: перекриття даху сільського будинку культури, ремонт харчоблоку Веселохутірського  НВК, ремонт сільської бібліотеки-філіалу, будівництво дороги з твердим покриттям до кладовища та його розширення.

    Жителі громади виявили занепокоєння відсутністю автобусного сполучення. Начальник відділу економіки райдержадміністрації Ірина Вовк пояснила ситуацію стосовно руху автобусів та запевнила, що і надалі будуть шукати шляхи подолання даної проблеми.

    Також присутні заслухали звіт депутата районної ради Дмитра Радька, директора ПСП «Веселий Хутір» Леоніда Трущенка, директора ФГ «Веселохутірське» Дмитра Василевського.