leader

Районний огляд драматичних колективів

   25 листопада  в Чорнобаївському районному Будинку культури відбувся огляд драматичних колективів району.

   В огляді прийняли участь 6 драматичних колективів. Серед аматорів сцени хочеться відзначити  аматорський драматичний колектив Великобурімського СБК, який представив уривок із п’єси І.Котляревського «Москаль-чарівник».  Колектив вразив оригінальністю сюжету, своєю акторською і виконавською майстерністю та використанням звуко-шумових ефектів, тож і отримав  очікуване І місце. Глядачі  та журі були в захваті від неперевершеної акторської гри Руслана Дзюби (роль писаря Фініка Калєника) та Ольги Вороної (роль Тетяни).

   Складною у виконанні  є драма-феєрія Л. Українки «Лісова пісня», та аматорський драматичний колектив Малоканівецького сільського клубу  зумів  передати  світ людини і  природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах. За цікавий уривок, залучення дітей та акторську майстерність колектив отримав ІІ місце.

   Своєю масовістю, вміло підібраними костюмами та чудовою акторською грою  вразили  аматори  Богодухівського СБК.  Глядачі мали змогу побачити уривок із п’єси  М.Кропивницького «По ревізії». Колектив зайняв ІІІ місце.

   Свою акторську гру на сцені показали і учасники аматорських драматичних колективів Тимченківського СБК (І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я»), Новоукраїнського СБК (Г. Квітка-Основ’яненко «Сватання на Гончарівці» та Придніпровського СБК (В.Долина «Ох, та молодь»).

 

За інформацією відділу культури

і туризму райдержадміністрації