leader

Реабілітаційний центр «Промінчик» знову зібрав гостей

   В смт Чорнобай вже багато років працює центр соціально-медичної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”, який дає дітям з особливими потребами підтримку та надію на майбутнє.

   Так, 2 грудня на свято до дітей в «Промінчик» з теплими словами, щирими побажаннями, подарунками та солодощами завітали поважні гості: заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, заступник голови районної ради Анатолій Нужний, селищний голова Алла Мірошниченко, меценат, директор СТОВ «Світанок» Іван Тітаренко, виконавчий директор приватного підприємства «Імперіал Плюс» Олег Павленко. Вони висловили вдячність всим тим, хто приймає активну участь у вихованні та навчанні особливих дітей, а саме директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району Світлані Гарнаті, директору реабілітаційного центру Тетяні Шепель та всім працівникам  центру за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, доброту і щедрість  душ, за віддане тепло своїх сердець дітям.

   - Не всім дітям поталанило мати добре здоров’я, тому ми з вами повинні зігріти їх теплотою свого серця, увагою, ласкою і допомогти  відчути радість спілкування, – звернулася до присутніх Валентина Стилик та побажала дітям, міцного здоров’я, радості, добра, ясного сонечка над головою. – Ми віримо, що ви знайдете своє покликання. Нехай здійсняться всі ваші мрії.

   В свою чергу вихованці «Промінчика» виступили перед присутніми з власною концертною програмою, де було читання віршів, пісенні дарунки для гостей, діти грали в ігри та проводили цікаві конкурси. Вірші та пісні у виконанні своєї дитини у батьків викликали радість та гордість, а постійні відвідувачі та гості закладу відмітили значні успіхи колективу.

   По закінченні свята вихованців закладу  чекав солодкий стіл, де вони мали змогу поділитися один з одним враженнями від свята.

 

За інформацією відділу з питань внутрішньої

 політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси

 та інформації апарату райдержадміністрації