leader

Ремонт доріг на Чорнобаївщині

   Цьогоріч на ремонти доріг  комунальної власності передбачено в бюджетах селищної і сільських рад 10.5 млн. грн.,  з яких на сьогодні виконано роботи на суму близько 6 млн.грн..

   Найбільші обсяги робіт проведено Великоканівецькою сільською радою – 1271.0 тис.грн. освоєно на 6 вулиць (по 3 в кожному селі), з яких 674 тис.грн. на капітальний ремонт вул. Преображенської с. Великі Канівці.  Староковрайською сільською радою проведено ремонт дорожнього полотна 4 вулиць на суму 567,5 тис.грн..  Чорнобаївською селищною радою використано 530,2 тис.грн., Хрестителівською сільською радою – 394,4 тис.грн., Богодухівською сільською радою – 350 тис.грн., Красенівською – 283,6 тис.грн., Іркліївською – 199 тис.грн. Роботи продовжуються.

 

   Ремонти доріг  місцевого значення, проводяться, зокрема, за кошти місцевих господарств. Відремонтовано дороги Чорнобай – Лукашівка, Тарасівка – Нове Життя, Богодухівка-Нове Життя, від с. Придніпровське до Н- 08. В селі Хрестителево СТОВ «Світанок» завезло 40 тонн осколу та ним  вкладено частину дороги. До речі, місцеве господарство на ремонт доріг в минулому році виділило 453 тис.грн., цього річ – 459 тис.грн.

   З ініціативи райдержадміністрації проведено ремонт дороги Чорнобай-Мельники за кошти СТОВ «Агроко», за підтримки  Мельниківської та  Крутьківської сільських рад.

   За сприяння голови облдержадміністрації Юрія Олеговича Ткаченка до свята богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного Службою автомобільних доріг в Черкаській області проведено ремонт дороги Золотоноша-Чорнобай та Чорнобай-Красенівка.

   В цьому році з місцевого бюджету на ремонти доріг місцевого значення по 7 напрямках виділено 3430 тис.грн.. На дорозі Мала Бурімка – Лящівка роботи завершено,  в напрямку Чорнобай – Мохнач роботи завершуються на відрізку від Новоселиці до Малої  Бурімки.  До Степового (Ленінського) виконано роботи за кошти з місцевого бюджету та продовжуватимуться за кошти Служби автомобільних доріг.

   Зараз ведуться роботи до с. Мирне (с.Жовтневе) приватним підприємством «Канів граніт».

- Не пам’ятаю, щоб на цій дорозі колись проводився ремонт, – сказала  Галина Черненко, директор Жовтневого психоневрологічного інтернату,  – Я задоволена роботою та вражена оперативністю бригади, яка працює на автодорозі. Наші працівники інтернату спільно з жителями села також приймали участь у суботниках, розчищаючи узбіччя.

   Залишаються проблемними відрізки на дорогах  від с. Іркліїв в Лящівському та Чорнобаївському напрямках,  від Богодухівки до Нового Життя, де найближчим часом дорога стане кращою.

 

                                  За інформацією відділу

економіки райдержадміністрації