leader

Робоча поїздка до Хрестителевого

    1 березня відбулася робоча поїздка заступника голови районної ради Анатолія Нужного та керівника секретаріату районної ради Лариси Дражнікової до територіальної громади села  Хрестителеве.

    В ході поїздки відбулася зустріч з керівником СТОВ «Світанок» Іваном Тітаренком, під час якої було обговорено питання об’єднання громад.

    Продовжили обговорення даної теми в приміщенні сільської ради, де разом з сільським головою Інною Бурган та депутатами розглянули перспективи та недоліки об’єднання громад. Питанням номер один для всіх учасників зустрічі було і є ремонт дороги державного значення, яка пролягає через села Хрестителеве та Марянівка.

    Також з візитом завітали до школи та дитячого садочка,  де оглянули душові кімнати, які потребують ремонту та спортивний зал. Директор школи Михайло Бурган звернувся до Анатолія Нужного з проханням надання допомоги для ремонту приміщення школи. Заступник голови районної ради відповів, що готовий до співпраці з депутатами районної ради від села Хрестителеве на благо розвитку територіальної громади.