leader

Робоча поїздка до СТОВ «Кліщинське»

   Здійснили робочу поїздку до СТОВ «Кліщинське» 15 березня заступник голови районної ради Анатолій Нужний спільно з головою райдержадміністрації Сергієм Джоболдою, де зустрілися з директором СТОВ В’ячеславом Джулаєм, сільським головою Миколою Грановським та працівниками господарства.

       СТОВ «Кліщинське» займається  вирощуванням  зернових, технічних, кормових культур, а також розведенням ВРХ, зокрема  молочним  скотарством та обробляє майже1300 гектарземлі.

 

  З 938 жителів села, понад 100 осіб працюють в господарстві, а це суттєво сприяє зменшенню безробіття в територіальній громаді.

    Слід відзначити, що рівень заробітної плати за січень 2017 року дозволяє підприємству входити до п’ятірки кращих сільськогосподарських підприємств району. Приємно, що відносно минулого року заробітна плата одного працюючого зросла на  644,3 грн.

    Щодо оренди земельних паїв, то СТОВ «Кліщинське» в 2016 році 100-відсотково виконали зобов’язання та провело розрахунки на суму майже 3 млн. грн.

    – В 2017 році підприємство планує виплачувати 7,5 % орендної плати їх власникам, проводиться робота по переукладанню договорів, – зазначив В’ячеслав Джулай.

    Господарство активно займається оновленням основних засобів та  технічних.  В 2016 році на придбання основних засобів підприємством витрачено 9,3 млн. грн., на капітальне будівництво – майже 0,5 млн. грн.

    Протягом 2016 року підприємство активно приймало участь у вирішенні проблем територіальної громади, на ці цілі підприємством спрямовано майже 371 тис. грн.

    В самому центрі села будується церква Святого пророка Іллі, головним спонсором будівництва якої являється СТОВ «Кліщинське». Жителі територіальної громади висловлюють вдячність за надану допомогу керівнику господарства В’ячеславу Джулаю.