leader

Селище Чорнобай відзначило 360-ту річницю

   У суботу, 24 вересня селище Чорнобай відсвяткувало 360-річчя з дня свого народження. Іменини селища святкували всією громадою.

   Ювілейна програма розпочалася зі святкових вітань селищного голови Алли Мірошниченко, голови райдержадміністрації Сергія Джоболди, почесних гостей і спонсорів свята.

   Продовженням урочистостей став парад близнюків, двійнят та трійнят, які за свою дитячу безпосередність отримали цінні подарунки від селищного голови. Гарною традицією стало також відзначення наймолодшого жителя селища. Нею стала маленька Алевтина, яка народилася 19 вересня в родині Юлії та Володимира Білотілів. Привітання та дарунки отримали «золоті» ювіляри подружнього життя – Григорій і Лідія Гученки, Володимир і Поліна Черевики, Микола і Віра Вирвикишки, Володимир і Ганна Литовченки, Василь і Віра Винники, Олексій і Ганна Шмиги, Григорій та Олександра Вирвикишки. Прекрасним родинним вальсом порадувало подружжя Корчанів, які нещодавно поєднали свої долі, а перед урочистостями виконали почесну місію відкриття лавочки закоханих перед місцевим кінотеатром.  Цінними подарунки та аплодисментами вітали родину Чупрунів -переможців спортивно-розважальної програми «Найспортивніша сім’я селища». Відзначено власників кращих об’єктів благоустрою.

   Ввечері День селища продовжився в парковій зоні біля районного Будинку культури. Тут на жителів та гостей райцентру чекали безпрограшна лотерея, квіткова композиція з нагоди ювілею. Потурбувалися організатори заходу і про малечу – для них великою приємністю стали різноманітні атракціони та батути. Та, мабуть, найбільш людним стало пригощання «депутатською» кашею і варениками. Кожен селищний куток презентував свої кулінарні витвори, дивуючи вишуканістю подачі та різноманіттям начиння. Не менше бажаючих зібралося скуштувати ювілейний торт, який вразив не лише розміром, а й неперевершеним смаком.

   Прекрасним доповненням урочистостям став ретро-концерт інструментального ансамблю «Водограй», відеовітання від селищних закладів, запальні виступи київського гурту «КоZаки» та дискотека за участі черкаських ді-джеїв.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації