leader

Шановні жителі Чорнобаївського району! Щиро вітаємо Вас із Днем усиновлення – святом родинного затишку та дитячої надії!

   Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.

   Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи повноцінного та здорового розвитку дитини, формуються її життєві цінності.

   Щороку в районі зменшується кількість дітей, які виховуються у державних інтернатних закладах та збільшується кількість людей, які прагнуть усиновити дитину, взяти під опіку чи створити прийомну сім’ю. Майбутні батьки готові відкрити свої обійми перед дітьми-сиротами, даруючи любов, увагу, турботу маленьким українцям, які волею долі позбавлені піклування власних батьків.

   Щиро вдячні кожній  родині, яка прийняла у свій дім обділену батьківською ласкою дитину. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і тепло.

   Бажаємо усім вам родинного затишку, здоров’я, щастя та Божої ласки!

 

Голова районної                                          Голова

державної адміністрації                              районної ради

С.М.Джоболда                                                 Г.М.Зінченко