leader

„Щастя бути разом”

 

   Новорічні свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей.

   6 січня, напередодні Різдва Христового в приміщенні районного будинку культури відбулось свято  під назвою „Щастя бути разом”,  організоване для дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   На свято завітали голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, заступник голови районної ради Анатолій Нужний та інші представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

   - Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя,  успіхів у Новому році, щоб, сповнені енергією, ви утверджували добро, множили радість, – з теплими словами вітань до дітей звернувся Сергій Миколайович та  побажав  веселих канікул, гарних святкувань і смачної куті! Нехай Господь береже кожного з вас, наш  край та рідну Україну!

   Маленькі гості свята поринули в світ захоплюючої новорічно-різдвяної казки, для них звучали новорічні та різдвяні пісні, які підготували викладачі та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.  Під час святкового заходу до дітей завітали казкові герої, які подарували дітям незабутні хвилини радості та сміху.

   У святковій  та доброзичливій атмосфері  діти активно приймали  участь в цікавих іграх та конкурсах, водили хороводи та співали пісень, а по закінченню свята кожен отримав солодощі та подарунки.

   Свято залишило в дітлахів яскраві та веселі враження, кожне дитяче серце було зігріте душевним теплом  та світлою надією на щасливе майбутнє.

 

За інформацією відділу з питань
внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю
у справах преси та інформації апарату
райдержадміністрації