leader

Щотижнева апаратна нарада

   03 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Джоболди відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій.

   Про стан забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку малого та середнього підприємництва доповіла начальник відділу економіки райдержадміністрації Ірина Вовк – Забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку малого та середнього підприємництва в районі здійснюється через реалізацію Програми розвитку малого і середнього підприємництва Чорнобаївського району на 2015-2016 роки затвердженої рішенням від 18.12.2014 року № 40-2/VІ. Райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування на території району забезпечується реалізація державної регуляторної політики.

Для забезпечення суб’єктів підприємницької діяльності якісними та своєчасними послугами діє центр обслуговування платників податків при Чорнобаївському відділенні Золотоніської ОДПІ та центр надання адміністративних послуг. Інвестиційна діяльність підприємств протягом  останніх років характеризується збільшенням обсягів власних капіталовкладень. Підприємства продовжують залучати власні кошти для розширення виробництва:  проводиться будівництво цеху по сушці молока ПП «Імперіал плюс», реконструкції свиноферм в с.Бакаєво, ведуться підготовчі роботи по будівництву елеватора для насіння сої ПП «Віктор і К», ПП «Нітробос» с. Великі Канівці – по роботі лінії по виробництву біоетанолу, на якому встановлено лінію, проведено акредитацію лабораторії та проводиться отримання ліцензії. Щороку в районі збільшується кількість підприємств, які здійснюють зовнішньо-економічну діяльність. Екпортували товари: ТОВ «Кліщинський консервний завод» – ядра насіння соняшника – Польща; ПАТ «Іркліївський маслосирзавод» – насіння сої – Великобританія, Ірландія; ТОВ «Виробниче обєднання «Авант-Груп»  с. Іркліїв – керамічні панелі – Італія, Німеччина, Болгарія, Литва, Великобританія, СТОВ «Агроко» -кукурудзу і пшеницю, ТОВ «Преміум груп плюс» с. Іркліїв – продукти, ТОВ «Чорнобай-продсервіс» – м’ясо баранів в Іорданію. 2 підприємтва здійснювали операції з імпорту: ТОВ «Оскар груп» с. Богодухівка- будівельні матеріали та  ТОВ «Преміум груп плюс» – продукти.

   Про стан надання послуг закладами культури населенню територіальних громад району доповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шаповал - На території району діє 97 закладів, серед яких 44 клубних установи, 45 бібліотек, з них в селах 43 – сільські бібліотеки-філіали, 43 клуби, 6 музеїв. Станом на 01.10.2016 року в Чорнобаївському районі налічується 243 клубних формувань, з них 22 любительські об’єднання, 1 спортивний гурток та  220 колективів художньої самодіяльності, які включають в себе: вокально-хоровий, інструментальний, театральний, хореографічний та фольклорний  жанри. За звітний період працівниками сільських клубних закладів проведено більше 3 тис. культурно-мистецьких заходів, а це: тематичні вечори, клубні вогники, заходи за новими обрядами, вечори вшанування ювілярів, передовиків, ветеранів, бесіди та заходи для дітей, КВН та спортивні зустрічі, вечори танців для молоді та різноманітні концертні програми та виставки декоративно-прикладного мистецтва для жителів територіальних громад під час проведення державних, професійних та місцевих свят. Кращі колективи району беруть активну участь у проведенні районних обласних, Всеукраїнських оглядах конкурсах, фестивалях та культурно-мистецьких заходах. Бібліотечні працівники обслуговують більше 25000 жителів району, з них 4 300дітей. Надання послуг бібліотеками це не лише видача книг для читачів, нині це і організація тематичних заходів для різних категорій населення в співпраці з органами місцевого самоврядування, клубними працівниками, громадськими організаціями до державних, народних свят та пам’ятних дат, також це надання інтернет послуг. Для проведення заходів бібліотекарі використовують різні форми роботи це і краєзнавчі розповіді, вікторини, мультимедійні презентації, виставки, куточки дитячої творчості, засідання клубів, круглі столи.

   В порядку контролю «Про стан підготовки до сталого функціонування об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району в опалювальному сезоні 2016-2017 років» доповіли:

   Голова селищної ради Алла Мірошніченко –  Проаналізовано підсумки та недоліки минулого опалювального сезону та вжито заходів щодо їх усунення, зокрема селищною радою виділено кошти на придбання спеціальної техніки для розкидання піщано-сольової суміші по тротуарах селища, (на даний час техніка замовлена, виготовляється в ТОВ «Річленд».) Проведено обстеження об’єктів житлово-комунального господарства селища з метою впровадження низько затратних технологій.

Проведено гідродинамічне та хімічне очищення та поточний ремонт системи опалення комунального приміщення по вул. Центральній, 112, (готель «Райдуга») проведений частковий ремонт даної системи на суму 40000 грн.. Чорнобаївським КП «ВУЖКГ» засклено    вікна   під’їздів будинків    по вул. Центральній, № 107, 111, 113. Старицького, 19, 24, 24 А. центральна 112. Утеплення   вікон та технологічних отворів підвальних приміщень житлових будинків продовжується й буде завершено до 15 жовтня.

Спільно з працівниками КП Теплових мереж та газового господарства проведено перевірки належного стану запірної арматури елеваторних вузлів, водозливної арматури, ізоляції трубопроводів. Селищною радою виділено 2000 грн. на придбання запірної арматури тепломереж комунальних будинків.

   Головний інженер Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж Юрій Цимбал – За період з 26.09.16 по 30.09.16 року продовжується реконструкція котельні, закінчуються роботи з обв’язки котла та групи насосів, зроблено фундаменти під димову трубу та бункер.

Станом на 30.09.2016 року лише 5 споживачам (Чорнобаївська ЦРЛ, Укртелеком, районний будинок культури, Чорнобаївська середня школа № 1, д/у «Вишенька») підписано акти готовності до опалювального сезону.

У разі невиконання окремими об’єктами теплового господарства споживача умов готовності до роботи в опалювальний період акт готовності не підписується і, як наслідок послуги з постачання теплової енергії не надаватимуться.

   Головний лікар Центральної районної лікарні Тетяна Козлова – Акти готовності теплових господарств по ЦРЛ отримані 13.09.2016 року. Заборгованість за газ, тепло, воду, електроенергію відсутня. Встановлено 96 енергозберігаючих вікон на суму 450 тис. грн. Закінчуються роботи по ремонту і облаштуванню кабінету «Довіра» (234 тис. грн.), приміщень швидкої допомоги (70 тис. грн.), кабінетів поліклініки (86 тис. грн..). Через відсутність коштів не встановлено три лічильника тепла.

   Головний лікар КЗ Чорнобаївського районної ради «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Любов Тарасенко – Станом на 01.10.2016 року усі установи, які опалюються газом до опалювального сезону готові. Заплановані ремонти закінчені. Залишився ремонт даху Лукашівської лікарської амбулаторії. На цьому тижні будуть розпочаті роботи за допомогою будівельників місцевого господарства. Роботи по заміні вікон і вхідних дверей, які були заплановані проведені.

   На апаратній нараді розглядалися організаційні питання: про стан виконання бюджетів у вересні 2016 року, про результати проведення акредитації закладів комунального закладу Чорнобаївської районної ради «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги», про стан епізоотичної ситуації в районі, про хід проведення осінньо-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району.

   За результатами апаратної наради було підготовлено протокольні доручення, спрямовані на вирішення піднятих питань.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації