leader

Святкування в селі Ірклієв

   Вже стало доброю традицією на нашій славній іркліївській землі відзначати величне осіннє свято – Покрови Пресвятої  Богородиці. Тим паче, що в цьому році воно отримало   державний статус, як День Захисника України. А в Ірклієві в цей день святкують також День села.

   Дійство розпочалось в Чорнобаївській Українській церкві з богослужіння Іоана Милостивого  при участі Іркліївського козацького полку. А в цей час в селі Іркліїв  до сільського БК поспішали люди. Хто на свято, хто зробити свою виставку. Линули козацькі пісні, запрошуючи гостей на свято. І чого там тільки не було: на столах різна випічка, яку представили освітні заклади і працівники хлібокомбінату,картини народних умільців,квіти місцевих квітникарів, продукти харчування …На все можна було подивитись і навіть прикупити по помірним цінам. Для найменших відвідувачів-працювали різноманітні атракціони. А з сільського парку вже доносилися пахощі від козацької юшки, яку готували від риборозплідника Віталій Лозінський, а від депутатів громади Анатолій Сердюк, та кулішу від депутатів Людмили Фролової та Ганни Власенко.

   О 12 годині до пам’ятника  Козацькій шаблі відбулось покладання квітів за участю народного депутата України сьомого скликання Леоніда Даценка, сільського голови Івана Поїздника та козаків села.

    О 14 годині  позивні  козацького маршу запросили всіх до зали  Іркліївського будинку культури, де на сцені відбулася урочиста  посвята учнів 7 класу Іркліївської з/о школи І-ІІІ  ступенів в козачата – джури і берегині. Посвяту провели хорунжий полку Олександр Юхно  і осавул  Олексій Кутняк.

   Линули зі сцени особливі слова вітань воїнам АТО, які були почесними гостями свята. Їм вручили квіти, для них линули слова вітань за їх подвиг. Привітали на святі і старожилів і наймолодших жителів села. Теплими словами привітали ювілярів весіль і тих, хто лише недавно став на весільний рушник. Не забули і про тих, хто в цей день святкував день народження. Учасники художньої самодіяльності  дарували своїм виступом незабутні, приємні хвилини.

   Свій мистецький талант подарували глядачам і гості цього свята гурт «Веселі молодички»  з с. Богодухівки. Для молоді у вечірній час була проведена святкова  дискотека за участю диск жокея з міста Черкаси.

   Вже вкотре свято пройшло в цілковитій громадській безпеці за що ми щиро вдячні районному відділу поліції.

    Відшуміло, відгуло свято, залишивши по собі приємні спогади.