leader

Відбулося урочисте запалення вогнів головної новорічної ялинки району

   У день Святого Миколая, 19 грудня, діти та дорослі зібралися біля районного будинку культури, щоб разом запалити вогні головної новорічної ялинки району.

   На запалення вогнів ялинки завітали голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, голова районної ради Григорій Зінченко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, заступник голови районної ради Анатолій Нужний та селищний голова Алла Мірошніченко.

   Керівник району привітав всіх присутніх з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічно-різдвяними святами: «Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах ви постійно відчували любов та опіку Святого Миколая, а ваші плани і задуми здійснювалися. І нехай ніхто і ніколи не залишається  на одинці з бідою і щоб завжди поруч з тим, хто потребує підтримки, були люди, які можуть допомогти. Нехай всі негаразди  залишаться в минулому, а Новий 2017 рік  стане роком добрих змін, нових досягнень, принесе стабільність і злагоду.

   Хай яскраво палають вогні Новорічної ялинки – 2017!»

   На сцені звучали композиції присвячені новорічно-різдвяним святам, дітки співали пісень та водили хороводи з Дідом Морозом та Снігуркою.

   Захоплюючим моментом свята стало засвічення новорічної красуні під гучні вигуки “ялинонько, гори!”

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату районної державної адміністрації