leader

Відкриття пам’ятного знаку «Борцям за волю України»

В День Героїв Небесної Сотні в селищі Чорнобай відкрили пам’ятний знак «Борцям за волю України». Автором ідеї створення пам’ятника є депутат районної ради, волонтер Микола Джулай.

На мітингу вшанування Героїв Небесної Сотні були присутні заступник голови районної ради Анатолій Нужний, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик, секретар селищної ради Олексій Саюн, депутати Черкаської обласної ради, депутати районної та селищної рад, представники організацій, волонтери та шкільна молодь.

Біля пам’ятного знаку, який нагадує українцям про трагічні події сучасної України, відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Зі словами вдячності за героїчний подвиг усіх загиблих за волю українського народу до присутніх  звернулись заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, секретар селищної ради Олексії Саюн, депутат районної ради Лідія Русакова та учень Чорнобаївської ЗОШ №2 Артур Вовк.

В кінці заходу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку. Школярі випустили в небо  жовто-блакитні повітряні кульки, які дістануться до місця, де наш мир і спокій вартують душі загиблих за волю героїв. Ми пам’ятаємо про їх подвиг.