leader

Відремонтовано пункт швидкої медичної допомоги у Вереміївці

 

       

        Відремонтований пункт Лівобережної станції швидкої медичної допомоги відкрито 10 березня на базі Вереміївської лікарської амбулаторії.

     В заході взяли участь заступник голови районної ради Анатолій Нужний, голова  райдержадміністрації Сергій Джоболда, депутат обласної ради Микола Авраменко, депутати районної ради Володимир Бормишев та Віталій Переузник, головний лікар Лівобережної станції швидкої медичної допомоги Наталія Гичка та працівники Вереміївської лікарської амбулаторії.

       В минулому році в амбулаторії був проведений капітальний ремонт приміщень на суму 275 тис. грн за рахунок коштів районного бюджету      (200 тис.) та коштів сільської субвенції (75 тис.). Частково замінено вікна на  1 поверсі амбулаторії, вхідні та міжкімнатні двері, відремонтовано кабінети прийому.

      Для більш ефективного функціонування амбулаторії придбано дитячі ваги, інгалятор, шафи для медикаментів, меблі,  пральна машина, ноутбук, принтер, хірургічні інструменти тощо за кошти сільської субвенції.

        Відремонтований пункт Лівобережної станції швидкої медичної допомоги значно полегшує надання медичних послуг в екстрених випадках для мешканців прилеглих населених пунктів.

      Заступник голови районної ради Анатолій Нужний подякував депутатам районної ради за проявлену ініціативу у ремонті пункту швидкої медичної допомоги та наголосив, що це є яскравим прикладом співпраці депутатів та виконавчої гілки влади.