leader

Відвідали сім’ї усиновителів

   30 вересня керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юрій Волох та сільський голова села Хрестителеве Інна Бурган з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня усиновлення відвідали сім’ю усиновителів.

   Гості поцікавилися життям сім’ї, подякували батькам за доброту, щедрість й милосердя, побажали родинного затишку, здоров’я, Божої ласки та вручили подарунки й солодощі.

   На території Чорнобаївсього району проживає більше 30 діток, усиновлених жителям  району. Зокрема, протягом 2015 року усиновлено  жителями району 2 дітей, за 8 місяців 2016 року 3 дітей. Функціонує 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 6 дітей, позбавлених батьківського піклування, під опікою та піклуванням виховується 72 дітей нашого району. І сьогодні громадяни, які не мають дітей або їх діти вже дорослі звертаються до органів опіки, зокрема, служби у справах дітей райдержадміністрації у пошуках діток.

   Проведена зустріч спрямована на формування у суспільстві позитивного ставлення до усиновлення, шанобливого відношення до родин, які усиновили дитину, толерантного ставлення до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації