leader

Виїзний прийом в Новоукраїнці

   19 жовтня заступник  голови райдержадміністрації  Валентина Стилик здійснила виїзний прийом громадян та оглянула заклади соціально-гуманітарної сфери в селі Новоукраїнка.

   Одним із основних питань, що турбують на даний час мешканців села Новоукраїнка, є розрахунки  за спожитий газ через незрозумілі розрахунки в платіжних листах управління  по експлуатації газового господарства.

   Поспілкувалася з  сільським головою  Анатолієм Вольвачем про перспективи розвитку соціальної сфери Новоукраїнської територіальної громади.

   Сільський голова Анатолій Вольвач підняв питання передачі пустуючого приміщення дошкільного підрозділу  Новоукраїнського НВК з районної комунальної власності у власніть сільської ради для збереження та раціонального використання даного приміщення.

   Валентина Стилик оглянула приміщення Новоукраїнського сільського клубу. Поцікавилася роботою діючого ФАПу.

   Разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації Раїсою Піддубною відвідала Новоукранський НВК, де перевірила  облаштування дошкільного підрозділу, організацію харчування дітей в навчально – виховному комплексі.

   У ході роботи Валентина Стилик відвідала дитячий підрозділ Лукашівського НВК, перевірила температурний режим в приміщеннях дитячого садка, організацію харчування дітей. В ході перевірки вказала на неналежну організацію харчування дітей.

 

                                          З інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та

звернень громадян апарату райдержадміністрації