leader

Військова частина Золотоноші відсвяткувала 55-річчя

   30 вересня голова райдержадміністрації Сергій Джоболда та заступник голови районної ради Анатолій Нужний відвідали Золотоношу, де побували на урочистостях, присвячених 55-річниці з дня створення Військової частини А1402. 156 зенітний ракетний полк у квітні 2014 року було передислоковано з Донецька до Золотоноші,  який був створений на виконання директиви головнокомандувача Сухопутних військ Збройних Сил СРСР від 29 вересня 1961 року.

   Голова райдержадміністрації Сергій Джоболда привітав всіх військовослужбовців із цією знаменною датою та, зокрема, сказав: «Я пишаюся вами, ви є прикладом для підростаючого покоління, ви є нашою надією, ви є нашим захистом. Мені  приємно, що в наших сусідів ― на Золотоніщині відновлюється військова частина, приємно, що ми ― Чорнобаївський район, як інші райони беремо в цьому участь. Сільськогосподарські товариства району надали благодійну допомогу понад 500 тис.грн на роботи по відновленню військової частини. Я бажаю всім, щоб в найближчому майбутньому ми мали мирне небо і лише мирні справи, а для цього нам потрібна боєздатна армія».

   За високі показники в бойовій підготовці, зразковість у виконанні службового обов’язку, міцну військову дисципліну та з нагоди 55-ї річниці створення військової частини голова райдержадміністрації разом із заступником голови районної ради нагородили Почесною грамотою Чорнобаївської райдержадміністрації: старшого прапорщика Котко Олександра Миколайовича, старшого прапорщика Гюрова Володимира Миколайовича, а також Почесною подякою старшого солдата Найданову Ірину Семенівну.

   Голову райдержадміністрації Сергія Джоболду нагороджено медаллю «За сприяння Збройним Силам України».