leader

Визначено переможців конкурсного відбору шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»

   Для формування кола учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 07.10.2016 № 9-2/VII, було проведено конкурс серед навчальних закладів області, повідомляють в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

   Нагадаємо, метою Програми є створення умов (організаційних, науково-методичних, кадрових, матеріально-технічних) для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, оптимізації процесу впровадження інновацій в освітній процес з урахуванням сучасних світових тенденцій, підвищення ефективності та якості регіональної системи освіти.

   Досягнення мети Програми передбачається шляхом:  підтримки перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, які пройшли конкурсний відбір, на основі оптимального поєднання фінансових можливостей бюджетів обласного та місцевого рівнів; розробки, громадського захисту та реалізації перспективних моделей розвитку інноваційних шкіл Черкащини; моніторингу, громадського оцінювання, узагальнення та популяризації моделей і досвіду діяльності інноваційних шкіл Черкащини щодо забезпечення нових стандартів якості освіти дітей та учнівської молоді.

   Так, до організаційного комітету конкурсного відбору надійшло 49 матеріалів з усіх регіонів області.

   З 16 до 19 грудня 2016 року члени журі конкурсного відбору ретельно вивчали подані навчальними закладами роботи та визначили 29 шкіл-учасниць Програми.

   Тож маємо переможців конкурсного відбору:

  1. Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради.

  2. Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради.

  3. Канівської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради.

  4. Смілянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради.

  5. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради.

  6. Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.

  7. Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради.

  8. Драбівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія» Драбівської районної ради.

  9. Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради.

  10. Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради.

  11. Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради.

  12. Авторська О.А. Захаренка середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Сахнівки Корсунь-Шевченківської районної ради.

  13. Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради.

  14. Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради.

  15. Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради.

  16. Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Лисянської районної ради.

  17. Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.

  18. Монастирищенський навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради.

  19. Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Євгенії Гуглі Смілянської районної ради.

  20. Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Тальнівської районної ради.

  21. Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради.

  22. Верхняцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» Христинівської районної ради.

  23. Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради.

  24. Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради.

  25. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради.

  26. Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Шполянської районної ради.

  27. Перша міська гімназія Черкаської міської ради.

  28. Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.

  29. Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Т.Г. Шевченка Звенигородської районної ради.

   На наступному етапі реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» передбачається:

- розроблення інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм подальшого розвитку;

- проведення громадського захисту інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм свого розвитку;

- реорганізація інноваційних шкіл Черкащини відповідно до перспективних моделей і програм свого розвитку.