leader

Заступник голови районної ради Анатолій Нужний взяв участь у З’їзді Української асоціації районних та обласних рад

  

       17 лютого у місті Києві відбувся З’їзд Української асоціації районних та обласних рад у якому взяла участь делегація від Черкаської області: голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, заступник голови Чорнобаївської районної ради Анатолій Нужний, голова Смілянської районної ради Володимир Грошев, голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

      В ході розгляду питань порядку денного Вельбівця Олександра Івановича голову Черкаської обласної ради було обрано до складу віце-президентів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Українська асоціація місцевих та регіональних влад”. Також до формування нового складу Президії Асоціації обрали голову Смілянської районної ради Володимира Володимировича Грошева.

   На З’їзді було розглянуто питання «Про військово-цивільні адміністрації», зокрема щодо діяльності органів місцевого самоврядування в разі утворення даних адміністрацій на певній території.

    Делегати з’їзду вважають, що повноваження органів місцевого самоврядування мають бути продовжені у випадку утворення військово-цивільних адміністрацій.