leader

АНОНС


10 листопада 18.00

У приміщенні

Будинку культури

 

 

 

ШАЛЕНЕ ВЕСІЛЛЯ

романтична комедія на 2 дії

 

Київський театр «Нова сцена» представляє найромантичнішу комедію року!

 

   Як частіше за все виглядає ранок весільного дня? Приємні клопоти нареченої, останні сумніви нареченого, хвилювання щасливих батьків – саме так і буває зазвичай. Але не цього разу!

   Наречений прокидається в номері для молодят рівно на добу раніше, ніж було б слід, та ще й не сам! У шафера виявляється аж дві коханих дівчини, мати нареченої віддає весільну сукню іншій, а батько – розганяє персонал готелю. Здавалося б, попереду чекає вже не розкішне весілля, а справжнісінька катастрофа. Але не цього разу!

   Зіграти цю комедію про весілля зібралися молоді талановиті зірки українського кіно та серіалів. Режисер з першого погляду закохався у п’єсу і зміг «заразити» цією любов’ю всю команду, а художник вигадав для такої фантастично заплутаної історії не менш фантастичне обрамлення. Тож, на глядача чекає розкішна вистава.

   Вибух гумору, карколомні моменти, несподівані зізнання, помножені на талант та шалену енергетику виконавців, а також атмосфера закоханості та передчуття свята зроблять Ваш театральний вечір незабутнім.

   І цього разу буде саме так!

   Тривалість ­– 2.00 год.

   Квитки: 40-80 грн.

   Режисер-постановник та музичне оформлення – Ігор Матіїв

   Художник-постановник – Андрій Романченко

 

   У ролях: народна артистка України Олена Хохлаткіна (лауреат премії «Київська пектораль» 2015р.), Юлія Гершанік (скетч-шоу «Онлайн»), Юлія Заремба («Заради кохання я зможу все»), Андрій Корженевський, Руслан Мірошниченко, Інна Приходько («Велика різниця по-українськи», «Камеді-клаб»).


УВАГА!!!

   21 жовтня 2016 року о 14.00 год. в приміщенні Чорнобаївської селищної ради відбудуться громадські слухання щодо надання дозволу на облаштування окремого в’їзду ПП “Імперіал плюс”.

18.10.2016 року

 

 

 

Розпорядження “Про розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в адміністративних межах Чорнобаївської селищної ради”