Чорнобаївська районна рада

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради»

       Чорнобаївська районна рада відповідно до рішення районної ради від 15.03.2019  №32-23/VІІ «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад директора комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради», головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської районної ради, голови Чорнобаївського районного фізкультурно-оздоровчого клубу»,  Порядку проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ, закладів районної комунальної власності (далі - Порядок), затвердженого рішенням районної ради  від 09.11.2018 №29-26/VІІ зі змінами від 15.03.2019  оголошує конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради».

      КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради» (надалі - Підприємство). Місцезнаходження Підприємства: Черкаська область, Чорнобаївський район, смт Чорнобай, вулиця Центральна 221.

     Основною метою діяльності Підприємства є забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених законодавством.

    Претендент на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради», для участі у конкурсі, подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі  із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених  Законом України  «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

    Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

      Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

    Документи від Претендентів приймаються комісією з проведення та організації конкурсного відбору керівників підприємств, установ, закладів районної комунальної власності протягом 20 календарних днів із моменту розміщення оголошення  за адресою: смт Чорнобай, вул. Центральна,152. Тел. для довідок  2-24-63, 2-27-61.

     Додатки 1-4 до Порядку розміщені на сайті районної ради http://chornobaivska.rayrada.org.ua/ в рубриці «Оголошення».« повернутися до списку оголошень