Чорнобаївська районна рада

Оголошення про сесію районної ради

       До відома депутатів районної ради і населення.

      29 вересня 2020 року  о  10  годині  в  сесійній залі районної ради за ініціативою постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів відбудеться 49 (позачергова)  сесія районної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

    1. Про  внесення  змін  до  рішення  районної  ради  від 23.12.2019 №41-7/VІІ «Про районний бюджет  Чорнобаївського району  на 2020 рік».

   2. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги (медичні огляди), що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради».

   3. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги (медичні консультації), що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради».

    4. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги (обстеження на коронавірусну інфекцію методом полімеразної ланцюгової реакції), що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської районної ради».

     5. Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Чорнобаївської районної ради.

      6. Про передачу пального з матеріально-технічного резерву району.

   7. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської районної ради.

   8. Про прийняття до районної комунальної власності (спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чорнобаївського району) службового автотранспорту та телемедичного обладнання.

     9. Про надання дозволу на списання майна районної комунальної власності.

    10. Про передачу майна районної комунальної власності.

    11. Про продовження контракту з директором комунального лісогосподарського підприємства «Чорнобай-ліс».

    12. Про продовження контракту з завідувачем Трудового архіву Чорнобаївського  району.

   13. Про надання дозволу на проведення капітального ремонту і встановлення інфрачервоної системи обігріву сцени приміщення Вереміївського сільського будинку культури.

    14. Різне.

   Повний перелік питань порядку денного буде висвітлено на офіційному сайті Чорнобаївської районної ради http://chornobaivska.rayrada.org.ua/.« повернутися до списку оголошень