Чорнобаївська районна рада

Витяг із наказу військового комісара Чорнобаївського районного військового комісаріату

                                                         

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ

                                                                               В И Т Я Г  із  Н А К А З У

                                                                                  військового комісара

                                                             Чорнобаївського районного військового комісаріату

 

20.08.2019                                   смт Чорнобай                                        № 107

 

Про черговий призов громадян

на строкову військову службу

у жовтні - грудні  2019 року

 

     На підставі пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, пунктів 1, 4 ст. 27 п. 9 ч.1 ст.39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. 4 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352 “Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу” керуючись Указом Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», розпорядження  Чорнобаївської районної державної адміністрації № 111 від 20.08.2019 року «Про черговий призов громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року» з 01 жовтня по 31 грудня 2019 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

Н А К А З У Ю:

    1. Начальнику відділення комплектування капітану А.Савченку забезпечити явку до Чорнобаївського РВК усіх громадян 2001 р. народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадян, які народилися у 2000 - 1992 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Призвати до лав Збройних Сил України та інших військових формувань України всіх придатних за станом здоров'я до військової служби громадян чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

    2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, та мешкають на території Чорнобаївського району зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: смт.Чорнобай, вул. Центральна, 195, з документами, що вказані в особистих повістках в зазначений час. Громадяни, які не отримали за будь-яких обставин особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути в Чорнобаївський РВК до 10.09.2019 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

    3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Чорнобаївського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

    4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

    5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’явилися за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

    6. Наказ довести до всіх керівників підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності в яких на обліку перебувають призовники та до сільських голів Чорнобаївського району.

    7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

ТВО військового комісара

Чорнобаївського районного військового комісаріату

капітан                                                                                  В. КУПРІЙ

 

Згідно з оригіналом:

головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів

Чорнобаївського районного військового комісаріату

д/с                                                                            В.АНДРЕЙКО« повернутися до списку оголошень