Чорнобаївська районна рада

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж

      Чорнобаївська районна рада, відповідно до рішення районної ради від 23.12.2019  №41-19/VІІ «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж,  Порядку проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ, закладів районної комунальної власності (далі - Порядок), затвердженого рішенням районної ради  від 09.11.2018 №29-26/VІІ зі змінами від 15.03.2019,  оголошує конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж.

     Чорнобаївське комунальне підприємство теплових мереж (надалі - Підприємство). Юридична адреса Підприємства: Україна, 19900, смт Чорнобай, Черкаської області, вул. Спортивна, 3А.

     Головною метою діяльності Підприємства є ефективне використання виробничих потужностей.

    Претендент на посаду директора Чорнобаївського комунального підприємства теплових мереж, для участі у конкурсі, подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі  із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених  Законом України  «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

    Документи від Претендентів приймаються комісією з проведення та організації конкурсного відбору керівників підприємств, установ, закладів районної комунальної власності протягом 20 календарних днів із моменту розміщення оголошення  за адресою: смт Чорнобай, вул. Центральна,152. Тел. для довідок  2-24-63, 2-27-61.

    Додатки 1-4 до Порядку розміщені на сайті районної ради http://chornobaivska.rayrada.org.ua/ в рубриці «Оголошення».

 

 « повернутися до списку оголошень