Чорнобаївська районна рада

Оголошення про сесію районної ради

    До відома депутатів районної ради і населення.

5 листопада 2020 року  о  10  годині  в  сесійній залі районної ради за ініціативою постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів відбудеться 50 (позачергова)  сесія районної  ради,  на  розгляд  якої  пропонуються  наступні  питання:

1. Про  внесення  змін  до  рішення  районної  ради  від 23.12.2019 №41-7/VІІ «Про районний бюджет  Чорнобаївського району  на 2020 рік».

2. Про затвердження Статуту  комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр з відділенням денного перебування  дітей з особливими освітніми потребами Чорнобаївської районної  ради».

3. Про надання дозволу на передачу майна районної комунальної власності.

4. Про прийняття до районної комунальної власності (спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чорнобаївського району) службового автотранспорту та телемедичного обладнання.

5. Про передачу майна районної комунальної власності (спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чорнобаївського району) до комунальної власності Чорнобаївської селищної ради та комунальної власності Іркліївської сільської ради.

6. Про затвердження  проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Чорнобаївського району.

7. Різне.

 

 « повернутися до списку оголошень